کارت ویزیت

۵ نوع ایدهٔ طراحی کارت ویزیت

کارت‌های ویزیت همیشه یک ضرورت مهم در دنیای حرفه‌ای تجارت هستند، زیرا با کارت‌های ویزیت شما می‌توانید با اطلاعات مهم موجود در آنجا آشنا شوید. کارت‌های ویزیت می‌توانند فرصت‌های جدیدی برای شما ایجاد کنند و به افراد بی‌شماری مرتبط شوید.

اما آیا می‌دانستید که خود کارت‌های ویزیت دارای انواع زیادی بر اساس مشخصات هستند که بسیار متنوع هستند که به سه نوع کارت ویزیت تقسیم می‌شود که کارت‌های ویزیت استاندارد، کارت ویزیت ویژه و کارت‌های ویزیت اختصاصی هستند. هر نوع فواید خودش را دارد که قطعاً مطابق با نیازهای شما است.

در اینجا توضیح سه نوع کارت ویزیتی که باید بدانید آورده شده است:

کارت ویزیت استاندارد

این نوع رایج‌ترین کارت‌ها هستند. کارت‌های ویزیت استاندارد دارای ویژگی‌های براق، ضخیم و محکمی هستند چون از کاغذ آرت کارتن استفاده می‌کنند. شما می‌توانید سطح ضخامت را باتوجه‌به طراحی طوری تنظیم کنید که بهترین حالت ممکن باشد.

این نوع کارت به‌عنوان انتخابی مناسب برای شما است که تازه کسب‌وکار یا شغل خود را شروع کرده‌اید چون قیمت و کیفیتی مقرون‌به‌صرفه دارد. علاوه بر این، شما می‌توانید از کارت‌های ویزیت مات و براق استفاده کنید.

کارت ویزیت ویژه

کارت ویزیت برتر برای کسب‌وکارهایی مناسب است که می‌خواهند جلوه خاصی داشته باشند. زیرا در این نوع کارت‌ها از نوعی کاغذ فانتزی که دارای مشخصات بافتی خاص است استفاده می‌شود که جلوه‌ای متفاوت از انواع دیگر کارت ویزیت می‌دهد.

کارت ویزیت اختصاصی

برای کسانی که از شما یک کارت ویزیت با یک طراحی لوکس و منحصربه‌فرد می‌خواهند، می‌توانید این نوع کارت را بسازید. شما می‌توانید کاغذ را با روکش طلاکوب ضخیم کنید به طوری که کارت ویزیت شما احساس قدرت و خاص بودن را القا کند.

 

می‌خواهید کارت ویزیت خود را بسازید؟ ما پنج ایده جمع‌آوری کرده‌ایم که شما می‌توانید در هنگام ساخت و طراحی کارت ویزیت انتخاب کنید. همچنین می‌توانید نمونه‌های بیشتری از کارت‌های ویزیت حرفه‌ای را از تراکت آنلاین ببینید.

  • کارت ویزیت به سبک کلاسیک

اگر ایده‌ای خلاقانه نداشته باشید، با این ترفند جلو بروید. زیرا فرمت استاندارد دارد و تمام اطلاعات موردنیاز را به مخاطب می‌دهد شما می‌توانید در ساده‌ترین حالت ممکن هم کارت جذابی بسازید.

  • کارت ویزیت فرمت تیز

برخی طراحان دوست دارند با فرمت‌های مختلف برای کارت‌های ویزیت بازی کنند. برخی با یک فرمت بزرگ که کارت را به یک بروشور کوچک برمی‌گرداند جلو می‌روند، برخی ترجیح می‌دهند که بسیار کوچک طراحی کنند. درهرصورت، می‌تواند یک روش خوب برای دریافت کارت شما زمانی که آن را می‌دهید، باشد، اما شما همچنین باید در مورد نحوه ذخیره کارت خود فکر کنید. از برش هوشمندانه استفاده کنید و می‌توانید یک کارت ویزیت به نام کارت تجاری فرانکو Caligiuri ایجاد کنید.

  • کارت ویزیت اجتماعی

بهتر نیست به‌جای شماره تماس و آدرس کمی گسترهٔ ارتباطی‌تان را بیشتر کنید لزوماً نباید برای دسترسی به شما با تماس ارتباط بگیرند بهتر است از روش‌های سنتی دست بردارید و با یک کارت ویزیت اجتماعی و آدرس شبکه‌های اجتماعی خود با یک کلیک با شما تماس بگیرند و طی یک پیغام کوتاه در تماس باشند.

در تصویر زیر می‌توانید یک مثال خوب از کارت ویزیت اجتماعی مینیمالیستی را ببینید.

  • کارت ویزیت تبدیلی

ساده‌ترین کارت برای طراحی، اما ساخت یک کارت ویزیتی که می‌تواند به چیزی تبدیل شود قطعاً کار سختی است و ممکن است بی‌خیال این مورد شوید.

شما می‌توانید سعی کنید خلاق باشید و حتماً متوجه خواهید شد چرا باید یک کارت خلاقانه داشته باشید تا دیگران به شما جذب شوند و همیشه در خاطرشان بمانید.

در تصویر زیر یک کارت ویزیت خلاقانه می‌بینید.

  • کارت ویزیت تایپوگرافی

می‌توانیم این استدلال را داشته باشیم که همهٔ کارت ویزیت‌ها تایپوگرافی هستند این صحبت درست است اما ما داریم در مورد خاصی از تایپوگرافی برای خلاقیت کارت ویزیت استفاده می‌کنیم.

دریافت یک کارت ویزیت تایپوگرافی می‌تواند برای هر بیننده‌ای جذاب و منحصربه‌فرد باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *