کارت ویزیت, مقالات

طرح های جذاب کارت ویزیت خدمات نظافتی

کارت ویزیت یک وسیله ی تبلیغاتی و بازاریابی برای انواع کسب و کارها است که بسیار برای کسب و کارهای مخصوص عالی عمل می کند و تعداد مشتریان را چندین برابر می کند. شما با طراحی کارت ویزیت خدمات نظافتی خود می توانید یک تصویر تاثیر گذار و کلی در ذهن مخاطب خود بگذارید که بتواند کلیت کار شما را بشناسد. ابعاد کارت ویزیت ها کوچک است؛ بنابراین باید فقط اطلاعات مهم را در آن برای مشتری به اشتراک بگذارید. کارت شما باید متناسب با کسب و کارتان که خدمات نظافتی است انتخاب شود و در ابعاد، جنس، رنگ و کیفیت آن سلیقه به خرج دهید.

چه اطلاعاتی در کارت ویزیت خدمات نظافتی درج شود؟

شما باید اطلاعاتی را در کارت ویزیت خود در اختیار مشتری بگذارید که بتواند اولا به شما جذب شود و بعد از طریق آن شما را پیدا کند و کلیت کار را بشناسد. اطلاعات بسیار مهم هستند؛ زیرا اگر این اطلاعات کم و زیاد شود، می توانند تاثیر خوب یا بد در کار شما داشته باشند. سعی کنید در طراحی و چاپ کارت ویزیت خود سلیقه ی کافی را به خرج دهید تا کارت ویزیتی تهیه شود که دقیقا متناسب خدمات نظافتی باشد و به سلیقه ی مشتری هدف شما بخورد. در ادامه به شما تمامی موارد لازم برای طراحی کارت ویزیت برای خدمات نظافتی را به شما می گوییم.

شغل: باید کاملا به صورت واضح و روشن شغل خود را که شرکت خدمات نظافتی است بیان کنید.

آدرس، شماره تلفن و ایمیل: مشتری باید بتواند به راحتی با شما ارتباط برقرار کند پس تمامی راه های ارتباطی با خود را در کارت درج کنید.

اسم شرکت و لوگو: مشتری باید با یک نگاه متوجه اسم شرکت شما شود و لوگوی شما را بشناسد. این موارد را باید در مناسب ترین جای کارت درج کنید تا در ذهن مشتری ماندگار شوند.

آدرس سایت: اولا که حتما برای شرکت خدمات نظافتی سایت داشته باشید تا بتوانید ذهنیت خوب و قابل اعتمادی از خود در ذهن مشتری بگذارید و دوما حتما آدرس سایت خود را درج کنید تا مشتریان بتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت شما مراجعه کنند.

شعار تبلیغاتی: شعار تبلیغاتی معمولا در ذهن مشتری می ماند و یاد آور شما می باشد. شعار تبلیغاتی باید کوتاه، مختصر و مفید باشد.

چه اطلاعاتی در کارت ویزیت خدمات نظافتی درج شود؟

نکات مهم در طراحی و چاپ کارت ویزیت خدمات نظافتی

برای آن که بتوانید از بودجه ی مورد نظر خود بهترین کارایی را کسب کنید، بهتر است نکات زیر را به خاطر بسپارید.

اطلاعات را با دقت انتخاب کنید.

اطلاعات شما باید در حد یک کارت ویزیت باشد. نباید کارت ویزیت خود را شلوغ کنید که مشتری از نگاه کردن به آن خسته شود. اطلاعات را در حدی که گفته شد به آن ها بدهید و در انتخاب سایز اطلاعات دقت کنید. اطلاعات شما خیلی کم هم نباید باشد که مشتری نتواند با شما ارتباط موثر را برقرار کند.

اطلاعات باید روی کارت باشند نه پشت آن!

هر چه کارت ویزیت شما ساده تر باشد زیبا تر و مفیدتر است. مهم ترین اطلاعات را روی کارت درج کنید و تا حد ممکن پشت کارت را خالی بگذارید. برای مثال می توانید لوگوی خود را پشت کارت قرار دهید که این بهترین حالت آن است. حتی می توانید پشت کارت اطلاعات تکمیلی از جمله شعار تبلیغاتی خود را درج کنید فقط حواستان باشد که کارت شما نباید نمای تبلیغاتی به خود بگیرد.

چاپ کارت ویزیت خدمات نظافتی

از رنگ متناسب با شرکت خدمات نظافتی استفاده کنید.

رنگ کارت ویزیت بسیار مهم است؛ هر رنگی در ذهن مخاطبان یادآور یک نوع کسب و کار است. برای شرکت های خدمات نظافتی بیشتر از رنگ های سفید و آبی استفاده می شود که این ها مناسب ترین رنگ ها در این زمینه هستند. رنگ سفید یک رنگ استاندارد و مناسب است که ریسکی ندارد و به عنوان رنگ اعتماد شناخته می شود. اگر پس زمینه کارت را سفید کنید می توانید لوگوی خود را با هر رنگی که دوست دارید روی کارت درج کنید.

ابعاد و فونت کارت ویزیت شرکت خدماتی

بهترین اندازه و ابعاد برای کارت ویزیت شرکت خدماتی 6*9 است که به راحتی در کیف کارت، کیف پول و جیب قرار می گیرد. به هیچ عنوان لازم نیست که شکل و اندازه کارت ویزیت خود را عجیب و غریب انتخاب کنید. همانطور که پیش تر گفته شد، هرچه کارت ویزیت ساده تر باشد بهتر است. از فونت های کوچک و کمتر از 6 پوینت استفاده نکنید؛ زیرا فونت حتما باید خوانا باشد.

در کارت ویزیت خود اشتیاق ایجاد کنید.

زمانی تصمیم به طراحی و چاپ کارت ویزیت گرفتید، حتما یک تخفیف یا یک پیشنهاد ویژه در آن به مشتری پیشنهاد دهید. شما باید با هر ابزاری که می توانید میل و اشتیاق مشتری به شرکت خدماتی خود را افزایش دهید. در این صورت از پیشنهاد ویژه ی شما استفاده می کنند و با خدمات و کیفیت آن آشنا می شوند که اگر در زمینه هوشمندانه عمل کنید، می توانید آن ها را به مشتری ثابت خود تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *