کارت ویزیت, مقالات

کارت ویزیت برای فروش و تعمیرات لوازم خانگی

نکات مهم کارت ویزیت لوازم خانگی

یکی از مهم ترین ابزارهایی که به شما در جذب مشتریان کمک می کند داشتت کارت ویزیت لوازم خانگی است. اغلب می دانید که مشتریان برای بار اول به مغازه ی شما مراجعه می کنند اما ممکن است این مشتریان بالقوه، در همان لحظه خرید خود را تکمیل نکنند. بساری از افراد ترجیح می دهند که قیمت و کیفیت محصولات را مقایسه کنند و بعد نسبت به خرید و پرداخت هزینه اقدام کنند. در این حالت شما تنها با ارائه ی یک کارت ویزیت لوازم خانگی می توانید فرصتی به مشتریان بدهید تا برای خرید نهایی به شما مراجعه کنند.

علاوه بر شرایط ذکر شده، شما می توانید مشتریان قبلی خود را نیز وفادار کنید. وفاداری مشتری به این معناست که مشتری برای خریدهای بعدی نیز به شما مراجعه کند و یا خودش تبدیل به عاملی برای تبلیغات شما باشد. با داشتن کارت ویزیت برای فروش و تعمیرات لوازم خانگی، شما اطلاعات خود را برای مشتری ماندگار خواهید کرد و به همین وسیله تبلیغات شما با کمترین هزینه ی ممکن با موفقیت به سرانجام می رسد.

موارد مهم در کارت ویزیت لوازم خانگی

تا به اینجا با اهمیت داشتن کارت ویزیت آشنا شدیم و در ادامه به بررسی مواردی می پردازیم که در هنگام سفارش کارت ویزیت باید با آن ها آشنایی داشته باشید.

طراحی کارت ویزیت لوازم خانگی

طراحی کارت ویزیت لوازم خانگی

شما می توانید خودتان فرآیند طراحی را بر عهده بگیرید و یا آن را به مجموعه های معتبر بسپارید. حتی اگر این کار را به متخصص این امر بسپارید، خودتان باید نکات مهم را بدانید تا طرح نهایی توسط شما تایید و سپس چاپ شود. در هنگام طراحی کارت ویزیت باید به نکاتی مانند قانون یک سوم دقت کنید. این قانون در عکاسی و طراحی نقش مهمی را ایفا می کند و با رعایت آن می توانید تاثیرگذاری اثر خود را چندین برابر کنید. بر طبق این قانون شما باید طول و عرض صفحه را با 3 خط، به 9 قسمت مساوی تقسیم بندی کنید. چشم انسان در نگاه اول به نقاط برخورد این خطوط جلب می شود؛ بنابراین باید نکته ی طلایی و مهم اثر شما در امتداد یکی از این 4 خط قرار بگیرد.

نکته ی بعدی که برای طراحی باید در نظر داشته باشید، ترکیب و تلفیق رنگ هاست. شما باید بر اساس رنگ سازمانی خود کارت ویزیت لوازم خانگی را تهیه کنید و یا اگر تاکنون رنگی برای سازمان و برند خود ندارید، بهتر است بعد از آشنایی با روانشناسی و اصول رنگ ها، اقدام به انتخاب رنگی سازمانی کنید.

جنس کارت ویزیت

خوشبختانه در صنعت طراحی و چاپ کارت ویزیت، تنوع و کیفیت محصولات بسیار بالاست. شما در قدم اول باید از میان جنس های مختلف، بهترین مدلی که برای کسب و کار شما مناسب است را پیدا کنید. ما در تراکت آنلاین برای یاری رسانی به شما عزیزان در این زمینه، نوشتاری با عنوان بهترین جنس کارت ویزیت را تهیه کرده ایم تا بتوانید ساده تر تصمیم گیری کنید.

چاپ کارت ویزیت لوازم خانگی

اطلاعات مندرج بر روی کارت ویزیت تعمیرات و فروش لوازم خانگی

برای آن که بتوانید از بودجه ی مصرفی خود برای تبلیغات بهترین استفاده را داشته باشید، باید از فضای موجود برای متن بر روی کارت ویزیت به بهترین نحو ممکن استفاده کنید. بهتر است علاوه بر نام برند، آدرس و شماره تماس راه های ارتباطی دیگر مانند وب سایت و آی دی شبکه های اجتماعی خود را نیز بر روی آن درج کنید تا کاربران بتوانند از طریق ساده ترین راه با شما در تماس باشند. هم چنین دقت کنید که این اطلاعات به درستی بر روی کارت ویزیت درج شده باشد.

جمع بندی از کارت ویزیت فروش و تعمیرات لوازم خانگی

در هنگام طراحی و چاپ کارت ویزیت باید مواردی مانند: رنگ، فونت، اطلاعات لازم، جنس و ابعاد را در نظر داشته باشید. تراکت آنلاین مفتخر است که در طی سال ها فعالیت حرفه ای توانسته به رضایت حداکثری کاربران دست پیدا کند و در زمینه طراحی و چاپ کارت ویزیت، کاتالوگ، تراکت و فاکتور آماده ی خدمت رسانی به شما عزیزان است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *