کارت ویزیت, مقالات

چاپ کارت ویزیت بیمه با نازل ترین قیمت

چاپ کارت ویزیت برای شرکت بیمه

کارت ویزیت یکی از روش های تبلیغاتی بسیار موثر در کسب و کارها می باشد و بیشتر برای شغل های رسمی به کار می رود. نوع کارت ویزیت بسیار در جذب مشتری تاثیرگذار خواهد بود و بستگی به این دارد که شما از چه نوع کارت ویزیتی استفاده می کنید و روی آن چه اطلاعاتی به مخاطب مدنظر خود می دهید. هرچه محتوا و اطلاعات روی کارت ویزیت شما مفیدتر و گیراتر باشد، قطعاً مشتریان بیشتری نیز خواهید داشت. در این مطلب می خواهیم در مورد کارت ویزیت بیمه صحبت کنیم که یکی از مهم ترین کارت ویزیت ها برای جذب مشتری است. تا انتهای این مطلب همراه ما باشید تا به شما بگوییم برای کارت ویزیت بیمه باید چه نکاتی را رعایت کنید.

کارت ویزیت بیمه

بسیاری از افراد علاقه به شغل نمایندگی بیمه دارند. نمایندگی بیمه یعنی این که از شرکت بیمه گر کد نمایندگی بگیرید و محصولات بیمه ای که این شرکت ارائه می دهد را به مشتری خود معرفی کنید تا از این طریق بتوانید کسب درآمد کنید. درآمد نمایندگان بیمه به صورت پورسانتی است که بابت هر بیمه نامه ای که می فروشند، پورسانتی دریافت می کنند. درصد این پورسانت در بیمه های مختلف متفاوت است و به نوع قراردادی و بستگی دارد که شخص بیمه شونده با شرکت موردنظر می بندد. بسیاری از نمایندگان برای این که بتوانند خودشان را به بیشتر مردم بشناسانند، از کارت ویزیت استفاده می کنند و در واقع کارت ویزیت یکی از ابزار اصلی و مهم آن ها می باشد. نماینده بیمه نمی تواند کارگزار بیمه هم باشد و دقیقا برعکس این قضیه هم رخ نمی دهد. در ادامه ویژگی های کارت ویزیت بیمه را به شما می گوییم.

کارت ویزیت بیمه ایران

کارت ویزیت بیمه ایران معمولا در ابعاد ۶*۹ ساخته می شود و با استفاده از برنامه هایی مانن فتوشاپ، طراحی آن صورت می گیرد. جنس این کارت ویزیت می تواند متفاوت باشد و بر اساس سفارش هر نماینده بیمه فرق کند. جنس کارت ویزیت بیمه ایران می تواند لمینت براق، لمینت مات، لمینت برجسته و سلفون باشد. بیمه ایران دارای یک لوگوی زیبا است که باید در فضای مشخصی از کارت ویزیت درج شود.

چاپ کارت ویزیت بیمه

کارت ویزیت بیمه سامان

کارت ویزیت بیمه سامان دارای یک لوگو مربعی شکل است که داخل آن یک دایره کوچک وجود دارد. این لوگو معمولا در سمت راست کارت ویزیت قرار می گیرد. برای رنگ این کارت ویزیت بیشتر از رنگ های آبی و سفید استفاده می شود که به رنگ لوگوی آن بخورد. جنس کارت ویزیت بیمه سامان می تواند هر نوعی باشد اما تا جایی که می شود بهتر است از رنگ های مرغوب استفاده کنید.

کارت ویزیت بیمه پاسارگاد

در تهیه کارت ویزیت بیمه پاسارگاد می توانید از انواع مختلف کاغذ استفاده کنید اما باید توجه داشته باشید که کیفیت آن بالا باشد. از لوگوی بیمه پاسارگاد حتما در کارت ویزیت آن استفاده کنید. لوگوی این بیمه به شکل یک مربع آبی است که یک گل زرد در داخل آن وجود دارد. برای انتخاب رنگ کارت ویزیت پاسارگاد می توانید از رنگ های آبی و زرد استفاده کنید تا متناسب با رنگ لوگوی آن باشد.

کارت ویزیت بیمه دانا

کارت ویزیت بیمه دانا یکی از زیباترین کارت ویزیت های بیمه می شود و دلیل آن بکار گیری رنگ های متناسب و لوگوی زیبای آن می باشد. در تهیه ی این کارت ویزیت از رنگ های سرمه ای و قرمز استفاده می شود که در پس زمینه ی آن نیز رنگ سفید به کار می رود. لوگوی این کارت ویزیت به شکل نوشته ی زیبا از کلمه ی دانا می باشد و بهتر است که لوگو را در قسمت سفید پس زمینه قرار دهید.

کارت ویزیت بیمه سینا

کارت ویزیت های بیمه سینا معمولا به سبک مینیمال طراحی می شوند و در آن از رنگ های سفید، آبی کم رنگ و سرمه ای استفاده می شود. لوگوی این کارت ویزیت به شکل یک خط انحنا دار است که معمولا از آن در قسمت مرکزی کارت استفاده می شود. بین تمامی کارت ویزیت های بیمه، کارت ویزیت بیمه سینا شکل منحصر به فردتری دارد.

طراحی کارت ویزیت بیمه

اطلاعات مهم روی کارت ویزیت بیمه

شما باید اطلاعاتی را در اختیار مشتری بگذارید که در قدم اول باعث جذب آن ها شود و از طریق کارت ویزیت بتوانند با شما ارتباط به راحتی برقرار کند. محتوای کارت ویزیت بسیار مهم است و اگر کم یا زیاد باشد، می تواند تاثیر بدی بگذارد. شما باید کارت ویزیتی تهیه کنید که محتوای آن کاملا متناسب با شرکت بیمه باشد و بتواند کار شما را در یک نگاه شرح دهد. این اطلاعات شامل شماره تماس، پیج اینستاگرام، ایمیل، آدرس، اسم شرکت، لوگو و شعار تبلیغاتی می باشد. همانطور که می دانید هر شرکت بیمه لوگوی مخصوص به خود را دارد و شما باید در جای مناسبی از کارت ویزیت بیمه این لوگو را به کار ببرید تا کاملاً در چشم مخاطب باشد. شعار تبلیغاتی شما می تواند تاثیر بسزایی در جذب مشتری داشته باشد. معمولاً شرکت های بیمه شعار تبلیغاتی مخصوص به خود را دارند و شما می توانید از این شعار در کارت ویزیت خود استفاده کنید.

ویژگی های مهم کارت ویزیت بیمه

کار بیمه به مشاغل خدماتی مربوط می شود و می توان برای طراحی کارت ویزیت بیمه از شکل ها و طرح های مختلفی استفاده کرد و آن را در رنگ های متنوع ارائه کرد. برای طراحی کارت ویزیت بیمه باید تمامی اصول رعایت شوند و آن را از فضای فانتزی و یا صنعتی دور کنید تا پرستیژ کار حفظ شود. طرح کارت ویزیت بیمه باید دقیقاً مربوط به بیمه مورد نظر باشد و از طرح های اختصاصی شرکت بیمه استفاده شود.

سخن پایانی

هر کسب و کاری می تواند برای تبلیغات خود از کارت ویزیت استفاده کند اما کسانی که به عنوان نماینده بیمه فعالیت می کنند باید حتماً یک کارت ویزیت برای خود داشته باشند. شما نماینده بیمه ای را نمی بینید که کارت ویزیت نداشته باشد؛ بنابراین اگر می خواهید در مسیر رقابت باشید و بتوانید یکی از بهترین نماینده های بیمه شوید باید حتماً کارت ویزیت خود را تهیه کنید. برای سفارش و تهیه کارت ویزیت از مراکز معتبر کمک بگیرید و کار خود را به افراد ماهر بسپارید تا اعتبار شما نزده مشتریان بیشتر شود و راحت تر به شما اعتماد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *