کارت ویزیت, مقالات

چاپ کارت ویزیت برای لوازم خانگی و کادویی | طرح هایی برای ایده یابی

کارت ویزیت برای لوازم خانگی و کادویی

امروزه بیشتر تعاملات و تبلیغات تجاری در فضای دیجیتال یعنی توسط شبکه های اجتماعی و یا سایت ها انجام می گیرد. اما این موضوع به هیچ عنوان از اهمیت رسانه های چاپی کم نکرده است و هنوز هم وجود رسانه های چاپی یک مزیت مهم برای شماست تا بتوانید تبلیغات خود را از این طریق انجام بدهید. چاپ کارت ویزیت برای لوازم خانگی و کادویی نیز یکی از حیطه های پرطرفدار است که مزیت های زیادی را برای شما به همراه دارد.

برای مثال شما اگر شماره خود را به مشتری دهید و او آن را در ایمیل و یا تلفن خود ذخیره کند ممکن است پس از مدتی دیگر شماره شما را با وجود این که در دسترس او قرار دارد، به یاد نیاورد اما وقتی که شما شماره و اطلاعات خود را از طریق یک کارت ویزیت به مشتری خود می دهید، او این کارت ویزیت را همیشه همراه خود دارد و هر زمان که لازم شد می تواند با شما ارتباط برقرار کند.

طرح کارت ویزیت لوازم خانگی و کادویی برای ایده گرفتن

کارت ویزیت یکی از ابزارهای بسیار مقرون به صرفه برای کسب و کار شما که لوازم خانگی است، می باشد. شما با داشتن کارت ویزیت علاوه بر اینکه می توانید مشتریان بیشتری را جذب کنید؛ بلکه اعتبار خود را در میان آن ها بیشتر می کنید. شما با در اختیار قرار دادن کارت ویزیت مشتری می توانید آن را برای همیشه نگه دارید و مزیت خود را نسبت به رقبای خود افزایش دهید. در طراحی کارت ویزیت لوازم خانگی و کادویی برای ایده گرفتن باید نکاتی را رعایت کنید تا کارت ویزیت شما برای مشتریانتان جذاب تر و قابل اعتماد تر شود. اگر این نکات به طور کامل رعایت شوند، مشتریان بیشتری به شما علاقمند می شوند و درصد مراجعان آن ها به شما بیشتر می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا اصول طراحی کارت ویزیت را به شما بگوییم.

طرح کارت ویزیت برای لوازم خانگی و کادویی

ابعاد کارت ویزیت

ابعاد کارت ویزیت لوازم خانگی معمولا به اندازه کارت های بانکی می باشد و باید اندازه آن در حدی باشد که بتوان محتوای لازم را روی آن نوشت و از نماد لوازم خانگی و لوگو در آن استفاده کرد. در واقع ابعاد همه کارت ویزیت ها باید به اندازه ای باشد که بتواند در کیف پول و یا جیب جا شود. کارت ویزیت های لوازم خانگی معمولا به صورت مستطیلی می باشند.

رنگ کارت ویزیت

رنگ کارت ویزیت لوازم خانگی کاملاً می تواند متنوع باشد و هیچ محدودیتی برای انتخاب رنگ کارت ویزیت خانگی وجود ندارد. بیشتر کارت ویزیت های خانگی لوازم خانگی به رنگ سفید و یا طوسی می باشند اما می توانید از رنگ های دیگر نیز برای کارت ویزیت خود استفاده کنید و تنوع ایجاد کنید.

استحکام کارت ویزیت

کارت ویزیت باید از مواد درجه یک ساخته شده باشد و جنس کاغذ آن باید کاملا مرغوب باشد. کارت ویزیت شما باید استحکام کافی را داشته باشد تا وقتی که در کیف پول و یا در جیب یا کیف قرار می گیرد دچار آسیب دیدگی و خوردگی نشود. اطلاعاتی که روی کارت ویزیت می نویسید باید طوری باشد که به مرور زمان پاک نشود و یا کمرنگ نشوند. هرچه استحکام کارت ویزیت شما بیشتر باشد، زیبایی آن هم افزایش پیدا می کند.

استفاده از علائم مرتبط با لوازم خانگی و کادویی

اولین چیزی که نظر عموم مردم را جلب می کند تصاویر کارت ویزیت می باشد. این تصاویر می تواند لوگوی شما و یا تصاویر مربوط به لوازم خانگی باشد. در واقع مشتری باید با اولین نگاه متوجه کسب و کار شما بشود و بعد از آن را خواندن اطلاعات موجود روی کارت ویزیت بپردازد. شما باید برای نماد لوگو و تصاویری که روی کارت ویزیت آن وجود دارد دقیقاً از نماد لوازم خانگی استفاده کنید تا مشتری به صورت کامل بتواند شما را بشناسد.

چاپ کارت ویزیت برای لوازم خانگی و کادویی

اطلاعات درج شده روی کارت ویزیت

اگر قصد تهیه کارت ویزیت خود را دارید حتما به این نکته توجه داشته باشید که شما باید اطلاعات را به صورت کاملاً خوانا و واضح روی کارت ویزیت خود درج کنید. اطلاعات باید کافی باشند و نباید خیلی زیاد و یا خیلی کم باشند. اول از همه اینکه مشتری باید متوجه نوع کسب و کارشان به شود و شما باید به نوعی خود را روی کارت ویزیت خود معرفی کنید. نکته مهم بعدی این است که شما باید تمامی راه های ارتباطی خود با مشتری را روی کارت ویزیت درج کنید و از چندین راه ارتباطی استفاده کنید که مشتریان مختلف با شرایط مختلف بتوانند با شما ما ارتباط برقرار کنند.

کلام آخر در رابطه با کارت ویزیت لوازم خانگی و کادویی

کارت ویزیت می تواند یکی از مهمترین وسیله های تبلیغاتی و بازاریابی شما باشد که بسیار برای جذب مشتری عالی عمل می کند. شما میتوانید با استفاده از این کارت ویزیت ها تعداد مشتریان و در نتیجه تعداد فروش خود را چندین برابر کنید. اما مهم است که حتماً از کارت ویزیت ای استفاده کنید که درخور مشتریان شما باشد و ظاهر آن طوری باشد که بتوانید آن ها را به راحتی جذب کنید و اعتماد آن ها را جلب کنید. یادتان باشد که بهتر است مزیت رقابتی خود را روی کارت ویزیت درج کنید تا مشتری بیشتر جذب شما شود. به طور کلی طراحی کارت ویزیت شما بسیار مهم است؛ پس در در انتخاب آن حتماً دقت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *