کارت ویزیت, مقالات

موارد تاثیر گذار در طرح کارت ویزیت خدمات ورزشی

کارت ویزیت خدمات ورزشی

کسب وکارها به شیوه های مختلفی خود را به دیگران معرفی می کنند. برای اینکار ابزارهای تبلیغاتی زیادی وجود دارد. یکی از این ابزارها کارت ویزیت است. استفاده از کارت ویزیت می تواند تا حد زیادی در یادآوری کسب وکار شما به مشتریان کمک کند. طراحی کارت ویزیت ورزشی شامل یک سری نکات است. اگر دوست دارید از این نکات آگاهی پیدا کنید در ادامه با ما همراه باشید.

عوامل موثر در طرح کارت ویزیت ورزشی

طراحی یک کارت ویزیت خوب به دو عامل کلی وابسته است. یکی طراحی جذاب و دیگری پیام تبلیغاتی موجود در کارت ویزیت. در ادامه به نکاتی در رابطه با طراحی جذاب یک کارت ویزیت خواهیم پرداخت. البته شما باید به هر دو عامل به طور یکسان اهمیت دهید.

به دو طرف کارت ویزیت به طور یکسان اهمیت دهید.

زمانی که یک کارت ویزیت را طراحی می کنید اولین نکته ای که به آن باید توجه شود برخورد مشتریان با کارت است. از آنجایی که هدف طراحی کارت ویزیت ورزشی این است که ورزشکاران آن را در کیف خود قرار دهند دقت کنید که کارت ویزیت ممکن است در هر حالتی قرار گیرد. پس بهتر است به دو طرف طرح کارت ویزیت ورزشی به یک شکل اهمیت دهید.

کارت ویزیت خدمات ورزشی

از تصاویر به درستی در کارت ویزیت ورزشی استفاده کنید.

افرادی که کارت ویزیت را از شما دریافت می کنند ممکن است به تازگی یک رشته ورزشی را آغاز کرده باشند. از این رو بهتر است یک تا نهایتا دو عکس در کارت ویزیت به طور مناسبی قرار بگیرد. با این کار افراد بعد از نگاه کردن به کارت ویزیت نه تنها به یاد کسب وکار شما می افتند بلکه حتی می تواند باعث افزایش روحیه در آن ها شود. همچنین اگر محصولاتی خاصی را ارائه می دهید بهتر است یک مورد از مهم ترین آن ها را در کارت ویزیت خودتان قرار دهید. این کار فروش شما را تا 30 درصد افزایش می دهد.

اگر صاحب یک باشگاه هستید، از تصویر استاد استفاده کنید.

اگر طرح کارت ویزیت ورزشی مربوط به یک باشگاه ورزشی است بهتر است از تصویر استاد این رشته بر روی کارت ویزیت شما استفاده گردد. همچنین اگر به هر دلیلی علاقه مند به استفاده از تصویر خودتان بر روی کارت ویزیت نیستید بهتر است از تصویر استاتید بزرگ این رشته بر روی کارت ویزیت خودتان استفاده کنید. به عنوان مثال معمولا بر روی کارت ویزیت باشگاه های بدنسازی از تصویر افرادی مانند رونی کلمن که در این رشته به صورت حرفه ای فعالیت دارند استفاده می گردد.

متن را بر روی تصویر قرار ندهید.

یکی از اشتباهات بزرگی که افراد در هنگام طراحی کارت ویزیت انجام می دهند استفاده از متن بر روی تصاویر است. این موضوع می تواند جلوه بسیار بدی را به کارت ویزیت شما بدهد و از رسمی بودن آن تا حد زیادی بکاهد. همچنین استفاده از متن بر وری تصاویر می تواند کارت ویزیت شما را تا حد بسیار زیادی پیچیده کند.

چاپ کارت ویزیت خدمات ورزشی

راه های ارتباطی را بر روی کارت ویزیت خدمات ورزشی درج کنید.

از دیگر نکاتی که در طرح کارت ویزیت ورزشی حتما باید رعایت شود درج کردن راه های ارتباطی است. بهتر است بر روی کارت ویزیت ورزشی شماره تلفن، ایدی شبکه های اجتماعی، آدرس باشگاه و موارد مشابه درج گردد. استفاده از چنین مواردی می تواند مشتریان شما را تا حد زیادی افزایش دهد. ممکن است افرادی که کارت ویزیت را شما را دریافت می کنند حتی یک بار هم به موسسه ورزشی شما سر نزده باشند.

سعی کنید کارت ویزیت خودتان را منحصر به فرد ایجاد کنید.

ایده گرفتن از کارت ویزیت ورزشی دیگران می تواند مفید باشد. اما اگر کارت ویزیت شما دقیقا مانند بقیه کارت های ویزیت ورزشی دیگر باشد می تواند اثر بخشی کارت ویزیت را تا حد زیادی کاهش دهد. بهتراست طرح کارت ویزیت ورزشی خودتان را منحصر به فرد طراحی و انتخاب کنید. با این کار می توانید تاثیر زیادی بر مخاطبان خودتان بگذارید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *