بروشور, مقالات

۶ مزیت استفاده از بروشور

۶ مزیت از بروشور استفاده کنید

در دنیای مبتنی بر فناوری، شرکت‌های بیشتری از بروشور استفاده می‌کنند. چرا؟ بروشورها پیام‌های هدفمند شرکت را منتقل می‌کنند که کسب و کار شما حرفه‌ای، قابل اعتماد و متعهد به کیفیت است. اگر می‌خواهید از بروشورها در برنامه بازاریابی خود استفاده کنید، به مزایای زیر نیز توجه کنید.6 مزایای استفاده از بروشور

۱- توزیع بروشورها آسان است.

شما می‌توانید بروشورها را از نظر استراتژیک در مکان‌های بسیار متنوعی قرار دهید و به شرکت شما این امکان را می‌دهد تا اطلاعات مثبت و دقیقی را به افراد بیشتری انتقال دهید و مشتریان جدیدی را به خود جلب کند. به سادگی بروشورها را در هدایای تبلیغاتی که از طریق پست یا روی میزهای دفتر کار خود ارسال می‌کنید، قرار دهید.

ممکن است بخواهید وسایل ملموس را به همراه بروشورها هدیه دهید. شاید شما در یک نمایشگاه تبلیغ می‌کنید و بروشورهای خود را با کیف‌های دستی، تی شرت یا لیوان تحویل می‌دهید. کالاهای رایگان ممکن است مردم را به سمت شما سوق دهد اما بعداً آن‌ها بروشور شما را خواهند خواند و درباره کسب و کار شما اطلاعات بیشتری کسب خواهند کرد. این استراتژی بازاریابی به شما امکان می‌دهد با بسیاری از مشتریان جدید ارتباط برقرار کنید.

۲- بروشورها مقرون به صرفه هستند.

در مقایسه با برخی گزینه‌های بازاریابی آنلاین، بروشورها یک برنامه کم هزینه برای بازاریابی هستند. بعلاوه، اکثر چاپخانه‌های حرفه‌ای برای طراحی و تولید بروشورهای زیبا و متناسب با بودجه شما با شما همکاری خواهند کرد. در صورت خرید عمده بروشورها از قیمت نیز کاسته می‌شوند. بسیاری از شرکت‌هایی که از تبلیغات پستی استفاده می‌کنند یا در نمایشگاه‌های تجاری شرکت می‌کنند، بروشورها را به صورت عمده خریداری می‌کنند.

علاوه بر این، بروشورها معمولاً حاوی جزئیاتی درباره کسب و کار شما هستند که آن‌ها را برای اهداف مختلفی مفید می‌کند. می‌توانید آن‌ها را با مشتریان بالقوه، مشتریان وفادار، تماس‌های تجاری و سایر افراد به اشتراک بگذارید. خلاصه‌ای مختصر از محصولات و خدمات خود را که به راحتی در بروشور شما موجود است، در وقت و هزینه خود صرفه جویی می‌کنید.6 مزایای استفاده از بروشور

۳-با بروشور اعتمادسازی کنید.

هنگامی که چشم مشتریان خود را در حال خواندن بروشور خود دیدید، می‌توانید اعتمادشان را جلب کنید. بیشتر شرکت‌ها اهداف خود را در بروشور خود آورده اند. این اطلاعات به مشتریان کمک می‌کند تا جنبه دلسوز و فداکار شرکت شما را ببینند. وقتی مشتری‌ها می‌توانند در مورد نحوۀ کار شما مطالعه کنند، اعتماد بیشتری به شرکت شما دارند.

یک بروشور به مشتریان این امکان را می‌دهد تا شما را با داشتن اعتبار معتبر و شیوه‌های تجاری قابل اعتماد، یک شرکت حرفه‌ای معرفی کنند. بسیاری از مشتریان می‌خواهند قبل از همکاری با یک شرکت، مستنداتی از تجربه کاری آن‌ها ببینند.6 مزایای استفاده از بروشور

۴- بروشورها اطلاعات زیادی را منتقل می‌کنند.

بروشورها به صاحبان شرکت‌ها اجازه می‌دهند اطلاعات زیادی را در یک منطقه کوچک جمع و جور کنند. حتی یک طرح سه‌گانه شامل بخش‌های فلپ برای توصیف خدمات و محصولات خود است.

همچنین بروشورها اطلاعات بیشتری نسبت به سایر گزینه‌های چاپ مانند کارت ویزیت یا تراکت انتقال می‌دهند. حتی اگر بخواهید قیمت محصولات را در آن بگنجانید یا رزومۀ شرکتتان را بگویید، فضای کافی برای انتقال کل پیام دارید. حتی می‌توانید از طریق بروشور خود با درج کوپن یا کدتخفیف، فروش فوری ایجاد کنید.6 مزایای استفاده از بروشور

۵- با بروشور کسب و کار خودتان را شخصا معرفی کنید.

سخنرانان حرفه‌ای غالباً یک نفر را در مخاطبان بیشمار هدف قرار می‌دهند. این روش به سخنران کمک می‌کند تا در سطح شخصی ارتباط برقرار کند، که معمولاً از سخنرانی با مخاطب عام بیشتر موثر است. به طور مشابه، بروشور شما می‌تواند از همین روش استفاده کند.

همانطور که مشتری بالقوه شما بروشور شما را می‌خواند، شما آن ارتباطات یک به یک را دارید. مطمئن شوید که بروشورهایتان به مشتریان، دلیل نیاز به کالاها یا خدمات شما را به روشی نزدیک بیان کرده اند.

علاوه بر این، برای افرادی که برنامۀ دقیق دارند، بروشوری که می‌توانید هر زمان بخوانید ایده آل است. درست است، آن‌ها می‌توانند اطلاعات را از وب سایت شما دریافت کنند. اما با این حال، مطالب نوشته شده یک احساس شخصی ایجاد می‌کند.

۶- بروشورها مرجع کسب و کار شما هستند.

در حالی که کارت‌های ویزیت یا سربرگ‌ها اعتبار را ارائه می‌دهند، یک بروشور نشان می‌دهد که شما مایل به سرمایه‌گذاری در مشتریان خود هستید. مردم از یک کسب و کار جدی، کالاهای چاپی را انتظار دارند.6 مزایای استفاده از بروشور

اگر به متقاعد کردن بیشتری در مورد ارزش مواد چاپی نیاز دارید، میتوانید از مشاورۀ رایگان تیم تراکت آنلاین استفاده نمایید.

از آنجا که بروشورها کارهای زیادی برای شرکت شما انجام می‌دهند، از چاپ بی‌کیفیت استفاده نکنید. یک بروشور با چاپ ضعیف، تمام اعتباری را که می‌توانستید کسب کنید را از بین می‌برد. در محصولات با کیفیت سرمایه‌گذاری کنید تا اهمیت کسب و کار خود نشان دهید. برای تولید بروشورهایی که مشتریان شما را به وجد خواهد آورد، می‌توانید روی تخصص چاپ و تاشو شرکت تراکت آنلاین حساب کنید.

برای طراحی به کمک نیاز دارید؟ تیم بازاریابی استراتژیک ما در تراکت آنلاین می‌تواند به شما کمک کند تا بروشوری ایجاد کنید که نه تنها عالی به نظر برسد بلکه به شما در رسیدن به اهداف نیز کمک کند. همین امروز شروع کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *