کارت ویزیت, مقالات

۷ نمونه جذاب کارت ویزیت کافی شاپ

کارت ویزیت کافی شاپ

این روزها تمام کسب و کارهای داخلی و جهانی به گرایش پیشرفته ای به سمت تبلیغات پیدا کرده اند. در واقع تمامی کسب و کارها بر پایه ی تبلیغات می چرخد و صاحب کسب و کارهای بزرگ توجه ویژه ای به آن دارند. تبلیغات خوب شما را به مشتریانتان معرفی می کند و ظاهر قابل اعتمادتری از شما در ذهن آن ها می سازد. یکی از بهترین نوع تبلیغات برای کسب و کارتان، تهیه کارت ویزیت است. کارت ویزیت به کسب و کار شما ارزش می دهد. کارت ویزیت شما را قابل اعتمادتر نشان می دهد و به عنوان یک یادگاری ماندگار از شما برای مشتری است. ظاهر و محتوای کارت ویزیت اهمیت ویژه ای دارد پس سعی کنید که حتما در این زمینه دقت کافی را به خرج دهید.

بهترین کارت ویزیت برای کافی شاپ

می دانید که مردم علاقه ی زیادی به کافی شاپ دارند و اکثر اوقات فراغت خود را در کافی شاپ ها می گذرانند. تعداد کافی شاپ ها در سراسر شهر بسیار زیاد است و رقابت در این زمینه کاری بسیار زیاد است. اما بسیاری از آن ها از کارت ویزیت استفاده نمی کنند و متوجه تاثیر کارت ویزیت در کسب و کار خود نیستند. اگر صاحب یک کافی شاپ هستید حتما به فکر تهیه ی یک کارت ویزیت مناسب باشید تا تاثیر آن ها را رشد مشتریان خود ببینید.

رنگ کارت ویزیت کافه

حتما در انتخاب رنگ خود هوشیار عمل کنید چراکه رنگ ها به خوبی در ذهن مخاطب شما می مانند و با دیدن رنگ شما را به یاد می آورند. در انتخاب رنگ کارت ویزیت خود از رنگ سازمانی و رنگ مخصوص کافی شاپ خود استفاده کنید. رنگ انتخاب شده باید به نوع کار شما که کافی شاپ است بخورد و باید مناسب این زمینه کاری باشد.

طراحی کارت ویزیت کافی شاپ

ابعاد کارت ویزیت کافی شاپ

ابعاد کارت ویزیت را حتما متناسب با کار کافی شاپ انتخاب کنید. در این زمینه می توانید خلاقیت های زیادی به خرج دهید. خلاقیت در ابعاد آن می تواند شما از بقیه رقبا متمایز سازد.

تاثیر لوگو در طراحی کارت ویزیت کافه

برای کافی شاپ خود یک لوگوی منحصر به فرد انتخاب کنید که کاملا معرف کسب و کار شما باشد. لوگوی مناسب معمولا ساده انتخاب می شود تا مشتری با یک نگاه متوجه کافی شاپ شود. این لوگو را در کارت ویزیت خود بیاورید و جای مناسب را برای قرار گیری آن در کارت ویزیت انتخاب کنید. سعی کنید در طراحی لوگو از المان های کافی شاپ استفاده کنید تا تاثیر آن در ذهن مشتری دوچندان شود.

جنس کارت ویزیت کافی شاپ

جنس کارت ویزیت در جذب مشتری بسیار تاثیر گذار است. اولا حتما از در انتخاب جنس کارت ویزیت دقت کنید که از کاغذهای مرغوب و درجه یک استفاده شود تا دچار خرابی و پارگی نشود. کارت ویزیت باید از استحکام بالایی برخوردار باشد. برای کافی شاپ می توانید از هر دو نوع کارت ویزیت براق و مات استفاده کنید. البته بستگی به تم و نوع کافی شاپ شما بستگی دارد که باید کاملا متناسب با سبک دکور باشد.

چاپ کارت ویزیت کافی شاپ

متن کارت ویزیت کافی شاپ

به محتوای متنی کارت ویزیت خود توجه کنید. از متنی استفاده کنید که در عین کوتاه بودن، کاملا معرف کافی شاپ شما باشد. در انتخاب فونت متن دقت کنید که کاملا خوانا و جذاب باشد؛ گاهی اوقات فونت هایی انتخاب می شوند که بسیار زیبا هستند اما به راحتی قابل خواندن نیستند و این موضوع نه تنها به رشد شما کمک نمی کند بلکه تاثیر کارت ویزیت را بسیار کم خواهد کرد.

اطلاعات کارت ویزیت

به اطلاعاتی که روی کارت ویزیت درج می کنید دقت کنید. این اطلاعات باید شامل آدرس کافی شاپ، شماره تلفن، آدرس شبکه های اجتماعی و اسم کافی شاپ شما باشد. کارت ویزیت باید بتواند به طور کامل شما را به مشتری معرفی نماید. حتما تمامی اطلاعاتی که می دهید درست و کامل باشد در غیر این صورت اعتماد مشتری را از دست می دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *