تراکت, مقالات

بهترین روش پخش تراکت

بهترین روش پخش تراکت

تراکت‌های بازاریابی یکی از مفیدترین ابزارهای بازاریابی برای بیان داستان شرکت و برند شما برای هر دو مشتری فعلی و احتمالی شما هستند. در حالی که بسیاری از شرکت‌ها منابع مالی و انسانی قابل‌توجهی در طراحی تراکت و چاپ آن سرمایه‌گذاری می‌کنند، اما به نظر می‌رسد توزیع تراکت نادیده گرفته می‌شود این منجر به هدررفتن بودجه بازاریابی می‌شود زیرا ممکن است آن تراکت‌های زیبا و چاپ شده هرگز شما را به اهداف نرسانند.

با درک کامل این موضوع، ما چند ایده برای توزیع مؤثر تراکت‌های شما ارائه خواهیم داد.بهترین روش پخش تراکت

1. تراکت‌های خود را در قسمت پذیرش به نمایش بگذارید.

پذیرش جایی است که شما اولین تأثیر را در مورد سازمان‌های خود برای بازدیدکنندگان ایجاد می‌کنید. گذشته از استقبال از مهمانان، جایی است که شما کارهای شرکت خود را با جذابیت بیشتری به نمایش می‌گذارید. همان‌طور که گفته شد، داشتن تراکت‌هایی درست روی میز پذیرش یا پیشخوان آسان‌ترین راه برای توزیع آن‌ها بدون هیچ‌گونه هزینه‌ای است.

پایه‌های اکریلیک زیبایی که درست روی پیشخوان پذیرایی قرار می‌گیرند، یک روش خوب برای نمایش آن‌هاست. روش دیگر، شما می‌توانید از قفسه‌های ایستاده بدون استیل استفاده کنید که می‌توانند به‌راحتی در مناطق کاملاً دیدنی اطراف محل پذیرایی قرار گیرند. با این کار، بازدیدکنندگان و مشتریان شما می‌توانند با خیالی آسوده آن‌ها را در اختیار بگیرند تا اطلاعاتی درباره شرکت شما داشته باشند.بهترین روش پخش تراکت

2. تراکت‌ها را به سفارش بسته‌بندی‌شده ضمیمه کنید.

اگر کسب‌وکار شما شامل تحویل محصولات به مشتریانتان است، قراردادن تراکت در داخل سفارش‌های بسته‌بندی‌شده روش ساده و ارزان دیگری برای توزیع شما است. ازآنجاکه شما آن‌ها را بدون درخواست برای مشتریان بالقوه خود می‌فرستید، ممکن است آن‌ها را نادیده بگیرند؛ بنابراین داشتن یک طرح چشم‌نواز بسیار مهم است. با استفاده از الگوهای موجود، این کار بدون طراحان گرافیک بسیار ماهر انجام می‌شود.

جدا از داشتن پیام‌ها یا تبلیغات جذاب، وضوح تراکت نیز نقش مهمی دارد. دلیل آن این است که یک پرونده با کیفیت بالا باعث چاپ با کیفیت می‌شود. توجه بیشتر به این جزئیات در طی طراحی و چاپ خود مطمئناً سودمند خواهد بود.

3. تراکت‌ها را به درهای منازل مشتریان احتمالی خود نصب کنید.

بیشترین استفاده را از ارتباطات و مشاغل مرتبط خود داشته باشید تا بتوانید مشتریان خود را گسترش دهید. با شرکای خود تماس بگیرید تا ببینید آیا می‌توانید با آن‌ها هماهنگ شوید. ارسال تراکت از این طریق می‌تواند به میزان قابل‌توجهی در هزینه‌های بازاریابی شما صرفه‌جویی کند.

اگر تصمیم گرفتید که این روش خوبی برای تحویل تراکت‌های شما است، مهم است که در مورد ارتباط محصولات و خدمات شرکای تجاری خود فکر کنید. اگر فروشگاه کفش چرمی راه‌اندازی می‌کنید نمی‌خواهید با یک شرکت بیمه هماهنگ شوید. به نظر می‌رسد تراکتی که مرسوم‌ترین و مقرون‌به‌صرفه‌ترین کفش‌های چرمی را معرفی کند برای مشتریان در آژانس‌های بیمه بی‌ربط است.بهترین روش پخش تراکت

۴- تراکت خود را در کانال‌های فروش خود نمایش دهید

بسته به محصولات / خدمات خود، ممکن است یک کانال فروش مستقیم یا نقطه خرید داشته باشید یا نداشته باشید. با این حال، اگر این کار را انجام دهید، آن‌ها مکان‌های مناسبی برای توزیع هستند. مکان‌هایی هستند که مشتریان فعلی و مشتریان بالقوه شما برای خرید محصولات شما یا جستجوی اطلاعات در مورد محصولات شما به آنجا می‌آیند یا از آنجا عبور می‌کنند.

به‌عنوان‌مثال، اگر شرکت شما در زمینه مصالح ساختمانی سازگار با محیط‌زیست تخصص دارد، نمایشگاه‌های محلی و منطقه‌ای ساخت خانه بهترین کانال برای توزیع تراکت شما است. اگر در این نمایشگاه‌ها شرکت می‌کنید، آن‌ها را در غرفه خود به نمایش بگذارید. در غیر این صورت، با شرکای تجاری خود هماهنگ کنید تا تراکت‌های خود را در غرفه‌های آن‌ها به نمایش بگذارید.

به همین ترتیب، اگر شما یک شرکت تازه‌وارد فروش مواد غذایی یا کالاهای مصرفی سریع مانند شامپو، شوینده، مایعات شستشوی دستی، فروشگاه‌های بزرگ و سوپرمارکت‌ها مکان خود هستید. هتل‌ها همچنین کانال خوبی در این مورد هستند زیرا پذیرایی از غذا و مراقبت‌های شخصی بسیار به مهمان‌نوازی مربوط است.بهترین روش پخش تراکت

۵- تراکت خود را در مراکز خرید و مراکز تجاری به نمایش بگذارید.

در این دو مکان معمولاً تعداد زیادی بازدیدکننده و خریدار وجود دارد؛ بنابراین، احتمالاً می‌توانید در مراکز خرید و مراکز تجاری به اهداف مناسب برسید؛ بنابراین، با مالکان در میان بگذارید تا موافقت خود را برای نمایش قفسه‌های تراکت در مکان آن‌ها اعلام کنند. برای رسیدن به اهداف، مراکز خرید و مراکز تجاری مناسب را انتخاب کنید. تحقیق کنید که بدانید بازار هدف شما اغلب از کدام مراکز خرید بازدید می‌کنند.

شما برای نمایش تراکت‌های خود در مراکز خرید احتمالاً باید هزینه‌های مشخصی را بپردازید زیرا برای حفظ نظافت و ایمنی فضا هزینه‌ای برای آن‌ها دارد. با این اوصاف، ارزش دارد که تیم فروش خود را برای توزیع تراکت‌های خود در این مکان‌ها در نظر بگیرید. برقراری ارتباط انسانی در بازاریابی، مؤثر خواهد بود.بهترین روش پخش تراکت

6. تراکت خود را در رویدادها توزیع کنید.

حوادث جایی است که جمعیت در آن قرار دارند؛ بنابراین، توزیع تراکت خود در رویدادهای مهم، مفید بودن برای کسب‌وکار شما را در پی دارد. این فرصت مناسب برای ایجاد یا افزایش آگاهی از برند شما و ارائه محصولات یا خدمات خود به مردم است. به زبان ساده، حتی اگر شما مالک این رویدادها نیستید، بااین‌وجود می‌توانید حضور خود را از طریق تراکت‌ها نشان دهید.

برای توزیع با برگزارکنندگان رویداد مذاکره کنید بسته به مقیاس رویداد، می‌توانید یک دفترچه بروشور یا یک فروشنده برای انجام این کار داشته باشید. با این حال، مهم است که رویداد مناسب برای محصولات و خدمات خود را انتخاب کنید. اگر هدف محصول شما معلمان دبیرستان باشد، انتخاب رویدادهای موسیقی‌دانان انتخاب اشتباهی است.بهترین روش پخش تراکت

در نتیجه

به طور خلاصه، در مورد توزیع در جهت اهداف، یک روش متناسب با همه وجود ندارد. نوع کسب‌وکار، محصولات، بودجه بازاریابی و مقیاس تجاری شما فاکتورهای کلیدی هستند که باید در انتخاب روش انتخاب در نظر گرفته شوند. هزینه معقول همیشه یک ضرورت است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *