کارت ویزیت, مقالات

چرا کارت‌های ویزیت دیجیتال از کارت‌های کاغذی انتخاب بهتری هستند؟

کارت‌های ویزیت دیجیتال

وقتی صحبت از بحث کارت‌های ویزیت دیجیتال در مقابل کارت‌های ویزیت کاغذی می‌شود، می‌توان اطمینان داشت که هر دو طرف بحث‌های خوبی دارند. اساساً هر دو نوع کارت یک هدف را دنبال می‌کنند آن‌ها به شما کمک می‌کنند فرصت‌های شغلی ایجاد کنید و شبکه خود را رشد دهید و از آن استفاده کنید.

اما کارت‌های ویزیت دیجیتال برتری قابل توجهی نسبت به کارت‌های ویزیت کاغذی دارند. در این مقاله، ما بررسی خواهیم کرد که چرا شما باید کارت ویزیت الکترونیکی را به جای کارت ویزیت کاغذی انتخاب کنید.

ما معتقدیم که با ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19، ممکن است کارت ویزیت‌های کاغذی در حال خروج باشند و کارت‌های ویزیت الکترونیکی رو به رشد هستند. از این گذشته، برای معاشرت افراد ترجیح می‌دهند به جای دست دادن و ارتباط گیری فیزیکی روش نوینی را انتخاب کنند.کارت‌های ویزیت دیجیتال

مشکلات کارت ویزیت‌های کاغذی

گران قیمت به دلیل طراحی و چاپ

شما باید برای استخدام یک طراح حرفه‌ای برای طراحی کارت ویزیت کاغذی خود هزینه بپردازید. تا زمانی که با یک طراحی ساده مشکلی نداشته باشید، یک طراحی خوب گران خواهد بود. اگر می‌خواهید مجدداً طراحی کنید، مجبور خواهید شد دوباره مبلغی را به طراح پرداخت کنید. و سپس شما باید هزینه‌ی بیشتری در چاپ آن پرداخت کنید. اگر می‌خواهید به جای این هزینه‌ها می‌توانید پس‌انداز کنید و این مشکل را حل نمایید.

حمل آن‌ها در اطراف یک دردسر است

آیا همزمان می‌توانید این همه کارت ویزیت کاغذی به همراه داشته باشید!؟ آن‌ها فضای زیادی را در جیب یا کیف پول شما اشغال می‌کنند. اگرعادت دارید کارت ویزیت کاغذی از دیگران می‌گیرید، در نهایت تعداد کارت‌ها بیش از حد انتظار می‌گردد و بیشتر در گوشه‌ای از کیف شما فراموش می‌شوند.

پس از مدتی به بیرون می‌شود

بیشتر ما اطلاعات تماس را از طریق کارت ویزیت ذخیره می‌کنیم و سپس آن‌ها را به راحتی بیرون می‌ریزیم. مطالعات نشان داده است که بیش از ۸۸٪ کارت‌های کاغذی در طی یک هفته به بیرون پرتاب می‌شوند! این نه تنها اتلاف منابع شخصی است که به شما کارت داده است، بلکه برای محیط زیست نیز ضرر دارد.کارت‌های ویزیت دیجیتال

مزایای کارت‌های کسب و کار الکترونیک

ایجاد، ویرایش و اشتراک‌گذاری آسان است

کارت‌های ویزیت الکترونیکی به صورت مجازی وجود دارد این بدان معناست که برای هر کسی که دارای تلفن هوشمند است قابل دسترسی است. اگر هنوز کارت ویزیت الکترونیکی خود را ندارید، می‌توانید با استفاده از برنامه‌ای مانند Covve Scan یک ثانیه ایجاد کنید.

می‌توانید کارت خود را در عرض چند ثانیه ویرایش کنید و از طریق ایمیل، رسانه‌های اجتماعی، پیام کوتاه و سایر روش‌ها در کمتر از یک ثانیه با هر کسی به اشتراک بگذارید! برای به اشتراک گذاشتن کارت خود حتی نیازی به تماس فیزیکی با شخصی ندارید و این بزرگترین مزیت در جهانی است که در COVID-19 قرار دارد.کارت‌های ویزیت دیجیتال

شرح سبک

وقتی کارت ویزیت دیجیتال را به اشتراک می‌گذارید، شرحی از سبک مورد علافه خود ارائه می‌دهید. شما می‌گویید که از روندهای فعلی مطلع هستید و این باعث می‌شود در میان جمعیت متمایز شوید.

اشتراک بدون تماس

همانطور که در مقدمه ذکر کردیم، واقعیت COVID-19 افراد را به سمت رفتارهایی سوق می‌دهد که تماس را به حداقل می‌رساند. این عامل به کارت‌های ویزیت دیجیتال برتری گسترده‌ای نسبت به کارت‌های ویزیت کاغذی می‌دهد.

اطلاعات جامع‌تر

فضای کارت ویزیت مجازی محدود نیست و می‌توانید به اندازه دلخواه اطلاعات را روی آن ذخیره کنید. می‌توانید اطلاعاتی درباره کارهای گذشته خود، افتخارات و جوایزی که دریافت کرده‌اید و…اضافه کنید.کارت ویزیت

مدیریت تماس ساده

اگر کسی هستید که به بسیاری از رویدادهای تجاری یا نمایشگاه‌های تجاری می‌روید، نگهداری یک پایگاه داده از کارت‌های کسب و کار دیجیتال اقدامی کاملاً هوشمندانه‌تر از داشتن یک کارت کارت ویزیت کاغذی برای حمل و نقل است. وقتی شخصی کارت ویزیت خود را به شما پیشنهاد می‌دهد، می‌توانید با استفاده از برنامه‌ای مانند Covve Scan، که به طور خودکار اطلاعات مخاطب را ذخیره می‌کند و در تلفن شما ذخیره می‌شود، به راحتی تلفن خود را بیرون آورده و اسکن کنید. در صورت نیاز می‌توانید بعداً برگردید و بعداً اطلاعات را ویرایش کنید.

کاهش هزینه و صرفه جویی در فضا

شما می‌توانید اطلاعات کارت ویزیت‌های دیجیتال خود را به تعداد دلخواه تنظیم و ویرایش کنید و نیازی به تهیه مجدد کارت یا چاپ نسخه‌های جدید نیست. دیگر لازم نیست کیف پول یا کیف خود را با کارت ویزیت پر کنید!

محیط دوستانه

بارزترین و مهمترین مزیت کارت ویزیت دیجیتال، مفید بودن آن برای محیط زیست است. یا بهتر بگوییم، آن‌ها به سادگی از هزینه کارت‌های ویزیت کاغذی جلوگیری می‌کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *