کاتالوگ, مقالات

اهمیت داشتن کاتالوگ حرفه ای برای یک بازاریاب – قسمت دوم

اهمیت داشتن کاتالوگ حرفه ای برای یک بازاریاب

همانطور که در قسمت اول مقاله‌ی اهمیت داشتن کاتالوگ حرفه ای برای یک بازاریاب گفتیم

یک کاتالوگ حرفه ای برای یک کسب‌وکار می تواند نتیجه‌ی فوق العاده‌ای به فروش بدهد. در ادامه سایر دلایل داشتن یک کاتالوگ حرفه‌ای را برایتان آورده‌ایم. اهمیت داشتن کاتالوگ حرفه ای برای یک بازاریاب

 

دلیل ۶: کاتالوگ‌ها احساسات و روابط قوی و مثبتی را ایجاد می‌کنند.

کاتالوگ‌ها یک تجربه واقعی و چندبعدی را به خوانندگان ارائه می‌دهند که هم‌زمان چندین حس را تحریک می‌کند. این تجربیات فیزیکی به ایجاد خاطرات و ارتباطات کمک می‌کند. آن‌ها همچنین با الهام از امکانات، به شما کمک می‌کنند تا از فشارهای روزمره فرار کنید. مطالعات نشان می‌دهد که کاتالوگ‌ها حتی به کاهش اضطراب ناشی از دریافت صورت‌حساب کمک می‌کنند.

دلیل ۷: کاتالوگ‌ها می‌توانند از داده‌های مشتری برای شخصی‌سازی تجربیات استفاده کنند.

به لطف پایگاه‌های بزرگ حاوی اطلاعات جمعیتی میلیون‌ها خانوار، اکنون هدف‌گذاری با کاتالوگ‌ها بسیار آسان‌تر شده است و به لطف خرید آنلاین، بسیاری از خرده‌فروشان پایگاه داده‌های خود را جمع‌آوری کرده‌اند که می‌تواند برای تقسیم‌بندی مشتریان خود بر اساس نوع و رفتار خریدار استفاده شود. تقسیم‌بندی همچنین به جبران هزینه‌های تولید کاتالوگ کمک می‌کند زیرا این هزینه‌ها به دست مشتریانی می‌رسد که به یک گروه خاص محصول علاقه نشان داده‌اند.

دلیل ۸: کاتالوگ‌ها به اسناد و نتایج قابل‌اندازه‌گیری کمک می‌کند.

با فشارهای بودجه بر روی بازاریابان برای بازگشت سرمایه، نتیجه مهم‌تر از هر زمان دیگری است. شما می‌توانید بهتر ارزیابی کنید که آیا کاتالوگ‌های شما به اهداف شما می‌رسند یا خیر. با تاریخ‌های قطعی نامه و کد مشتری ردیابی کاتالوگ‌ها آسان است. سفارش‌ها تلفنی، پستی و آنلاین و همچنین تبلیغات ویژه همه با کد قابل‌پیگیری هستند، بنابراین می‌توانید یک کد فروش را به یک فروشگاه خاص نسبت دهید.

اهمیت داشتن کاتالوگ حرفه ای برای یک بازاریاب

دلیل ۹: کاتالوگ‌ها آسودگی، راحتی و آرامش را به ارمغان می‌آورد.

مصرف آسان کاتالوگ‌ها این امکان را برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌کند تا سرعت حمل‌ونقل را از طریق تصاویر و داستان‌ها کاهش دهند و از آن لذت ببرند. همچنین به آن‌ها زمان می‌دهد تا موارد جدید را کشف کرده و بهترین انتخاب را داشته باشند. کاتالوگ‌ها در هرکجا قابل‌دسترسی هستند که به خواننده اجازه می‌دهد تا با سرعت خود و بر اساس برنامه خود و با حواس‌پرتی‌های کمتر، مرور کند و با انتخاب یک محصول متمرکز، کاتالوگ‌ها باعث ازدست‌رفتن وقت افراد در جستجوی یک وب‌سایت می‌شوند. به همین دلیل است که برای مصرف فهرست کاتالوگ‌ها لذت‌بخش و سرگرم‌کننده است.

دلیل شماره ۱۰: همه نسل‌ها می‌گویند که پست الکترونیکی را دوست دارند، مخصوصاً هزاره‌ها جدید.

با اینکه آن‌ها یک نسل فن‌آوری هستند، نسل هزاره جدید از پست استقبال می‌کنند. بخشی از این دلیل این است که آن‌ها مملو از رسانه‌های دیجیتال هستند. نامه فیزیکی در دنیای الکترونیکی امروزه برجسته است. این نسل همچنین به سمت محتوای بصری گرایش پیدا می‌کند و نامه‌های الکترونیکی مستقیماً به حواس فیزیکی می‌پردازند.

در یک نظرسنجی انجام شده، خانوارها وابستگی شدیدی به نامه الکترونیکی گزارش کردند.

۸۱٪ هر روز وقت می‌گذارند تا از طریق پست الکترونیکی نگاه کنند.

۶۷٪ بررسی نامه‌های فیزیکی را به دریافت ایمیل ترجیح می‌دهند.

۶۴٪ هر روز منتظر دریافت نامه هستند.

داشتن یک کاتالوگ حرفه ای پس از طراحی قوی نیازمند درک کاملی از مشتریان بالقوه و بازار هدف است زیرا شرط اول نیاز مشتری است تا مطابق خواسته‌های مخاطبان تولیدات انجام گیرد.پس از این مرحله شما نیازمند مدیریت هزینه‌های چاپ هستید که باید با مجموعه‌ای کار کنید که دستگاه‌های چاپ با قابلیت‌های پیشرفته داشته باشد. در مجموعه‌ی تراکت آنلاین شما تنها کافیست نیاز خود را مطرح کنید در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت کاتالوگ خود را تحویل بگیرید.

برای سفارش کلیه خدمات چاپی مثل کارت ویزیت،بروشور،تراکت،کاتالوگ،ست اداری و… در خدمت شما هستیم.از طریق لینک‌های ارتباطی در صفحات ما با ما تماس بگیرید تا برند خود را به همگان بشناسید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *